DRC3P48C4202
RELAY SSR 480 V
Seri / Aile Numarası
DRC3P48C4202
DRC3P48C4202 Hakkında
Sensata Technologies Crydom tarafından üretilen DRC3P48C4202, 3PST-NO (3 Form A) konfigürasyonunda tasarlanmış endüstriyel katı hal rölesinin (SSR) modüler versiyonudur. 7.6A yük akımı kapasitesi ile 48V ile 530V arasında AC yükler kontrolü için uygundur. Zero Cross özelliğine sahip çıkış tasarımı elektromanyetik parazitleri azaltır. DIN Rail montajı ve vida terminal bağlantıları ile endüstriyel kontrol panellerine entegrasyonu kolaylaştırır. 36-55VAC/DC giriş voltajı aralığında çalışan cihaz, otomotiv, HVAC, endüstriyel denetim ve güç denetim uygulamalarında kullanılır.
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Load Current 7.6 A
Mounting Type DIN Rail
Output Type AC, Zero Cross
Voltage - Input 36 ~ 55VAC/DC
Voltage - Load 48 V ~ 530 V