DRA3P48D4R2
RELAY SSR 480 V
Seri / Aile Numarası
DRA3P48D4R2
DRA3P48D4R2 Hakkında
DRA3P48D4R2, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen 3 fazlı katı hal rölesinin (SSR) bir örneğidir. Bu modül, 4.2A yük akımına kadar kontrol edebilecek şekilde tasarlanmıştır ve AC çıkış tipine sahiptir. 4-6VDC giriş voltajı ile kontrol edilen cihaz, 48V ile 510V arasındaki yük voltajlarında kullanılabilir. DIN ray montajı için uygun olan bu rele, vida terminali bağlantılarıyla sağlam bir elektrik bağlantısı sağlar. Üç ayrı kontrol kanalı (3PST-NO konfigürasyonu) sayesinde endüstriyel otomasyonda, elektrik denetim sistemlerinde ve elektriksel yük anahtarlaması gerektiren uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Load Current 4.2 A
Mounting Type DIN Rail
Output Type AC
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 6VDC
Voltage - Load 48 V ~ 510 V