DRA3P48D42
RELAY SSR 480 V
Seri / Aile Numarası
DRA3P48D42
DRA3P48D42 Hakkında
DRA3P48D42, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen 3 fazlı katı hal rölelesidir (SSR). 480V yüke kadar çalışabilen bu röle, 4.2A yük akımına sahiptir. 4-6VDC giriş gerilimi ile kontrol edilen cihaz, AC çıkışında zero cross teknolojisini kullanan modüler yapıya sahiptir. DIN rail montajına uygun vidalı terminal bağlantıları ile endüstriyel kontrol uygulamalarında, ısıtma sistemleri, pompa kontrolü, motor yönetimi ve denetim panellerinde kullanılır. 48V ile 510V arasında değişen yük gerilimlerinde çalışabilir.
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Load Current 4.2 A
Mounting Type DIN Rail
Output Type AC, Zero Cross
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 6VDC
Voltage - Load 48 V ~ 510 V