DRA3P48D2R2
RELAY SSR 480 V
Seri / Aile Numarası
DRA3P48D2R2
DRA3P48D2R2 Hakkında
Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen DRA3P48D2R2, 3PST-NO (3 Form A) konfigürasyonunda tasarlanmış bir katı hal rölesinin (SSR) yüksek güvenilirlik sağlar. 2.4 A yük akımı kapasitesi ile 48V ile 510V arasındaki AC yükleri kontrol etmek için uygundur. 4-6VDC giriş voltajı ile çalışan röle, DIN ray montajına uyumlu modüler tasarıma sahiptir. Vida terminali bağlantılar, endüstriyel otomasyon, motor kontrolü, ısıtma elemanları kontrolü ve genel endüstriyel anahtarlama uygulamalarında kullanılmaktadır. Active parça statüsü ile devam eden tedarik ve destek mevcuttur.
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Load Current 2.4 A
Mounting Type DIN Rail
Output Type AC
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 6VDC
Voltage - Load 48 V ~ 510 V