DRA3P48C2R2
RELAY SSR 480 V
Seri / Aile Numarası
DRA3P48C2R2
DRA3P48C2R2 Hakkında
DRA3P48C2R2, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen 3 fazlı katı hal rölesiyedir (3PST-NO / 3 Form A). 2.4 A yük kapasitesine sahip bu SSR modülü, 48V ile 510V arasındaki AC yükleri kontrol etmek için tasarlanmıştır. 36~60VAC giriş voltajı ile çalışan cihaz, DIN ray montajına uyumlu olup vida terminal bağlantısı kullanır. AC çıkış tipinde olan bu katı hal rölesinin modüler yapısı, endüstriyel otomasyon, motor kontrol, ısıtma sistemleri ve güç dağıtım uygulamalarında kullanılır.
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Load Current 2.4 A
Mounting Type DIN Rail
Output Type AC
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 36 ~ 60VAC
Voltage - Load 48 V ~ 510 V