DRA3P48B2R2
RELAY SSR 480 V
Seri / Aile Numarası
DRA3P48B2R2
DRA3P48B2R2 Hakkında
DRA3P48B2R2, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen 3PST-NO (3 Form A) konfigürasyonlu katı hal rölesidir. 2.4A yük akımı kapasitesine sahip olan bu kompakt modül, 90-140VAC arası giriş gerilimi ile 48-510V arasındaki AC yükü kontrol etmek için tasarlanmıştır. DIN ray montajı ve vida terminal bağlantısı özellikleriyle endüstriyel otomasyon, kontrol panelleri, makine kontrolü, enerji yönetim sistemleri ve elektrik dağıtım uygulamalarında kullanılır. Mekanik parçaları olmayan katı hal tasarımı uzun ömür ve güvenilir performans sağlar.
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Load Current 2.4 A
Mounting Type DIN Rail
Output Type AC
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 90 ~ 140VAC
Voltage - Load 48 V ~ 510 V