DRA3P48B22
RELAY SSR 480 V
Seri / Aile Numarası
DRA3P48B22
DRA3P48B22 Hakkında
DRA3P48B22, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen 3 fazlı katı hal rölesidir (SSR). 90-140VAC giriş voltajı ile çalışan bu röle, 48V ile 510V arasında AC yük kontrolü sağlar. 2.4A yük akımına sahip olan cihaz, 3PST-NO (3 Form A) devre konfigürasyonuna ve zero cross çıkış tipine sahiptir. DIN ray montaj sistemi ile endüstriyel panellere kolayca entegre edilebilir. Vidalı terminal bağlantısı tercihiyle, elektrik denetimi, otomasyonu ve HVAC sistemlerinde yer bulan uygulamalarda kullanılır.
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Load Current 2.4 A
Mounting Type DIN Rail
Output Type AC, Zero Cross
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 90 ~ 140VAC
Voltage - Load 48 V ~ 510 V