DRA1-CMX100D10
SSR RELAY SPST-NO 8A 1-100V
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
DRA1-CMX100D10
DRA1-CMX100D10 Hakkında
DRA1-CMX100D10, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen katı hal röle (SSR) modülüdür. SPST-NO (1 Form A) kontrol şeması ile tasarlanan bu röle, 8A yük akımını 1V ile 100V arasında DC çıkışlarda anahtarlamaya uygulanır. DIN ray montajına uyumlu, vida terminalli bağlantı özellikleri ile sağlanan komponentte maksimum 10 mΩ açık durum direnci bulunmaktadır. 3-10VDC giriş voltajı ile çalışan bu röle, endüstriyel kontrol sistemleri, ısıtma kontrol uygulamaları, motor kontrolü ve güç dağıtım sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 8 A
Mounting Type DIN Rail
On-State Resistance (Max) 10 mOhms
Output Type DC
Package / Case Module
Part Status Active
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 3 ~ 10VDC
Voltage - Load 1 V ~ 100 V