DRA-CN048D120
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-48V
Seri / Aile Numarası
DRA-CN048D120
DRA-CN048D120 Hakkında
DRA-CN048D120, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonlu katı hal rölesiBir(SSR Relay) ürünüdür. 100 mA yük akımı kapasitesine sahip olan bu rölede 0-48 V aralığında DC çıkış uygulanmaktadır. DIN Rail montaj tipi ile panellere doğrudan yerleştirilme imkanı sunmakta, vida terminali bağlantılar ile güvenli elektrik bağlantısı sağlamaktadır. Giriş gerilimi 100-140 VAC aralığında çalışmaktadır. Kontakt görevlerinin anahtarlanmasında mekanik röle yerine yarı iletken anahtarlama elemanlarının kullanıldığı bu ürün, endüstriyel otomasyon, kontrol sistemleri ve anahtarlama uygulamalarında kullanım bulur. Ürün obsolete (üretimi sonlandırılmış) statüdedir.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 100 mA
Package / Case Module
Part Status Obsolete
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 100 ~ 140VAC
Voltage - Load 0 V ~ 48 V