DR6760D25RP
3-PHASE SSR 48-600VAC DIN RAIL
Seri / Aile Numarası
DR6760D25RP
DR6760D25RP Hakkında
DR6760D25RP, Sensata Technologies Crydom tarafından üretilen 3-faz katı hal rölesidir (3PST-NO / 3 Form A konfigürasyonu). 25 A yük akımı kapasitesi ile 48V ile 600V arasındaki AC yük gerilimlerini kontrol etmek için tasarlanmıştır. 4-32VDC giriş gerilimi ile kontrol edilen röle, DIN rail ve chassis montajı için uygun şekilde tasarlanmıştır. Entegre ısı yayıcısı (heat sink) sayesinde kompakt kullanım alanı sağlar. Vida terminalleri ile bağlantı yapılır. Sanayi otomasyon, makine kontrolü, HVAC sistemleri, motor kontrolü ve güç dağıtım uygulamalarında kullanılmaktadır.
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Load Current 25 A
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Output Type AC
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 48 V ~ 600 V