DR4560D45R
SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
DR4560D45R
DR4560D45R Hakkında
DR4560D45R, WEC tarafından üretilen endüstriyel sınıf katı hal rölesinden (SSR) SPST-NO (Single Pole Single Throw - Normally Open) konfigürasyonunda tasarlanmıştır. 45A nominal yük akımı kapasitesi ile 48V ile 600V arası AC yükleri anahtarlamak için uygun olmakla birlikte, 4V ile 32V arasında DC kontrol gerilimi ile çalışır. Entegre ısı yayıcı ve DIN Rail montaj desteği sayesinde endüstriyel panellere ve kontrol sistemlerine kolayca entegre edilebilir. Vida terminali bağlantı türü güvenilir ve sağlam elektrik bağlantısı sağlar. Elektrik makinaları, HVAC sistemleri, otomasyon kontrol cihazları ve enerji yönetimi uygulamalarında kullanılır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 45 A
Mounting Type DIN Rail
Output Type AC
Package / Case SSR with Integrated Heat Sink
Part Status Active
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 48 V ~ 600 V