DR2260D35W
RELAY, DIN RAIL 600V 35A ZC
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
DR2260D35W
DR2260D35W Hakkında
DR2260D35W, WEC tarafından üretilen DIN ray montajlı katı hal kontaktörüdür. 4-32VDC giriş voltajı ile kontrol edilen bu rölede, 48-600V yük voltajında 35A akım kapasitesi bulunmaktadır. SPST-NO (1 Form A) devre konfigürasyonu ile tek bir normally open kontağa sahiptir. AC yükler için zero-cross teknolojisi ile donatılmış olan cihaz, entegre ısı soğutucu ile birlikte kompakt bir SSR paketi sunmaktadır. Asansör kontrol sistemleri, endüstriyel otomasyon uygulamaları, hvac sistemleri ve motor kontrol gibi güç anahtarlaması gereken endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Havalandırma soketine sahip terminal bağlantısı ile kurulum ve bakım işlemleri kolaylaştırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 35 A
Mounting Type DIN Rail
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case SSR with Integrated Heat Sink
Part Status Active
Termination Style Elevator Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 48 ~ 600V