DR2260A30UR
SSR RELAY SPST-NO 30A 48-600V
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
DR2260A30UR
DR2260A30UR Hakkında
WEC DR2260A30UR, 30A yük akımına sahip katı hal röle (SSR) olup SPST-NO (1 Form A) devre konfigürasyonunda çalışır. 48V ile 600V arasındaki AC çıkış voltajlarında kullanılmaya uygun olan bu bileşen, 90-280VAC/DC giriş voltajı ile kontrol edilir. DIN Rail montaj türüne ve entegre soğutma kaynağına sahip olan röle, endüstriyel kontrol sistemleri, ısıtma/soğutma uygulamaları, motor kontrolü ve güç dağıtım sistemlerinde yaygın olarak tercih edilir. Vida terminal bağlantı stili ile elektrik kurulumları hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir. Aktif parça statüsü ile uzun süreli tedarik güvencesi sağlar.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 30 A
Mounting Type DIN Rail
Output Type AC
Package / Case SSR with Integrated Heat Sink
Part Status Active
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 90 ~ 280VAC/DC
Voltage - Load 48 V ~ 600 V