DR06D12X
SSR RELAY SPST-NO 12A 1-60V
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
DR06D12X
DR06D12X Hakkında
DR06D12X, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen endüstriyel sınıf katı hal rölesidir (SSR). SPST-NO (Single Pole Single Throw - Normalde Açık) konfigürasyonunda 12A yük akımı kapasitesine sahip bu modül, 4-32VDC giriş gerilimi ile kontrol edilebilir ve 1-60V DC çıkış gerilimlerinde çalışabilir. DIN ray montajı için tasarlanmış, vida terminal bağlantısı sağlayan bu röle, 100mΩ maksimum on-state direnç ile enerji verimliliği sunar. Endüstriyel kontrolü, otomasyonu, güç anahtarlaması ve elektriksel cihazların uzaktan kontrolü uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 12 A
Mounting Type DIN Rail
On-State Resistance (Max) 100 mOhms
Output Type DC
Package / Case Module
Part Status Active
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 1 V ~ 60 V