DPG30I300PA
DIODE GEN PURP 300V 30A TO220AC
Paket/Kılıf
TO-220-2
Seri / Aile Numarası
DPG30I300PA
DPG30I300PA Hakkında
DPG30I300PA, Littelfuse tarafından üretilen standart doğrultma diyodudur. 30A ortalama doğrultma akımı ve 300V ters gerilim değeriyle AC/DC güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Fast recovery diyot özelliğine sahip olup 35ns reverse recovery time ile yüksek hızlı anahtarlama uygulamalarında tercih edilir. TO-220-2 paket yapısı ile geleneksel tesisatlarda kullanılmaya uygun, geniş sıcaklık aralığında (-55°C ~ 175°C) çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 300 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-2
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 35 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 300 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.35 V @ 30 A