DPG20C400PB
DIODE ARRAY GP 400V 10A TO220AB
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
DPG20C400PB
DPG20C400PB Hakkında
DPG20C400PB, Littelfuse tarafından üretilen fast recovery diyot dizisidir. 1 pair common cathode konfigürasyonunda tasarlanmış bu bileşen, ortalama 10A doğrultulmuş akım kapasitesine ve 400V maksimum ters voltaja sahiptir. Forward voltajı 10A'de 1.32V olan diyot, 45ns reverse recovery time ve 500ns'den kısa hızlı kurtarma süresi ile karakterize edilir. TO-220-3 paketinde sunulan komponent, -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. Ters akım sızıntısı 400V'da 1µA ile çok düşüktür. Bu diyot dizisi, güç kaynakları, invertörler, AC-DC dönüştürücüler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan doğrultma devrelerine uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 400 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 45 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.32 V @ 10 A