DPC-3U30SS1X
RELAY GEN PURP 3PST 30A 240V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
DPC-3U30SS1
DPC-3U30SS1X Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen DPC-3U30SS1X, genel amaçlı elektromanyetik kontaktördür. 240VAC bobinli bu kontaktör, 3PST-NO (3 Form X) temas konfigürasyonu ile tasarlanmıştır ve maksimum 30A akım anahtarlamasına dayanıklıdır. 600VAC'ye kadar anahtarlama gerilimine ve -40°C ile 65°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Şasi tipi montajla uyumlu olan bu kontaktör, endüstriyel kontrol uygulamalarında, motor kontrolünde, ısıtma sistemlerinde ve dağıtım panellerinde kullanılır. Sınıf B yalıtımı ile donatılmış olup, 177VAC minimum ve 40VAC minimum serbest bırakma gerilimleri ile çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 240VAC
Contact Form 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current) 30 A
Features Insulation - Class B
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 177 VAC
Must Release Voltage 40 VAC
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Part Status Active
Switching Voltage 600VAC - Max