DPC-3T40BL3X
RELAY GEN PURP 3PST 40A 120V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
DPC-3T40BL3X
DPC-3T40BL3X Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen DPC-3T40BL3X, 120VAC bobinli genel amaçlı elektromanyetik kontaktördür. 3PST-NO (3 Form X) kontakt konfigürasyonu ile 40A anahtarlama kapasitesine sahiptir. 88VAC'de çalışmaya başlar, 20VAC'de bırakılır ve maksimum 600VAC'de anahtarlama yapabilir. Class B izolasyon sınıfı ile tasarlanmış olup -40°C ile 65°C arasında güvenli bir şekilde çalışır. Chassis mount tipi montajla endüstriyel kontrol sistemleri, motor kontrolleri ve elektrik dağıtım uygulamalarında kullanılan bir kompakt çözümdür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 120VAC
Contact Form 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Insulation - Class B
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 88 VAC
Must Release Voltage 20 VAC
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Part Status Active
Switching Voltage 600VAC - Max