DPC-3T30BL2X
RELAY GEN PURP 3PST 30A 120V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
DPC-3T30BL2X
DPC-3T30BL2X Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen DPC-3T30BL2X, genel amaçlı elektromekanik kontaktördür. 120VAC bobini ile çalışan bu cihaz, 3PST-NO (3 Form X) kontak konfigürasyonuna sahiptir ve 30A kontakt akım yeteneğine sahiptir. Maksimum 600VAC anahtarlama gerilimi ile çalışabilir. Şasi montajı için tasarlanmış olan rele, 88VAC işletme gerilimi ve 20VAC serbest bırakma geriliminde çalışır. -40°C ile 65°C arasında güvenilir şekilde işletim yapabilir. Class B izolasyon sınıfına sahip olup, endüstriyel kontrol sistemleri, otomatik kumanda devreleri ve güç dağıtım uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 120VAC
Contact Form 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current) 30 A
Features Insulation - Class B
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 88 VAC
Must Release Voltage 20 VAC
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Part Status Active
Switching Voltage 600VAC - Max