DPC-3T25CS1X
RELAY CONTACTOR 3PST 25A 120V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
DPC-3T25CS1X
DPC-3T25CS1X Hakkında
DPC-3T25CS1X, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen 3PST-NO (3 Form X) konfigürasyonunda elektromekanik kontaktör rölesdir. 120VAC coil voltajı ile çalışan bu rölede maksimum 25A kontakt kapasitesi bulunmaktadır. 600VAC'ye kadar anahtarlama voltajına uygun olan cihaz, test butonu özelliğine sahiptir. Devreye alma voltajı 88VAC, açılma voltajı 20VAC'dir. -40°C ile 65°C arasında işletim sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Şasi üzerine monte edilmek üzere tasarlanmıştır. Endüstriyel kontrol sistemleri, motorlu yükler, otomasyon uygulamaları ve elektrik panellerinde denetim ve anahtarlama işlevleri için kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 120VAC
Contact Form 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current) 25 A
Features Test Button
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 88 VAC
Must Release Voltage 20 VAC
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Part Status Obsolete
Switching Voltage 600VAC - Max