DP4RSC60E40B8H
RELAY SSR 48 V
Seri / Aile Numarası
DP4RSC60E40B8H
DP4RSC60E40B8H Hakkında
Sensata Technologies Crydom tarafından üretilen DP4RSC60E40B8H, 40 ampere yük akımı kapasitesine sahip tek kutuplu katı hal rölesine (SSR) bağlantı kutulu şasi montajı için tasarlanmıştır. 18-32VDC giriş voltajı ile kontrol edilebilen ve 1-48V DC yük voltajında çalışabilen bu röle, 7 mOhm maksimum açık durum direncine sahip olup endüstriyel otomasyon, motor kontrol uygulamaları ve güç yönetimi sistemlerinde kullanılır. Hockey Puck paketlemesi ve vida terminal bağlantı stili, mekanik ve elektrik kurulumlarını kolaylaştırır. SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonu sayesinde basit açma-kapama kontrol fonksiyonları için idealdir.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 40 A
Mounting Type Chassis Mount
On-State Resistance (Max) 7 mOhms
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 18 ~ 32VDC
Voltage - Load 1 V ~ 48 V