DP4RSC60E20B5
RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 32V
Seri / Aile Numarası
DP4RSC60E20B
DP4RSC60E20B5 Hakkında
DP4RSC60E20B5, Sensata Technologies Crydom tarafından üretilen katı hal röleisidir (Solid State Relay). 20A yüksek akım kapasitesi ile tasarlanmış olan bu kontaktör, 18-32VDC giriş voltajı ile kontrol edilebilir ve 1-48V DC yüke kadar çalışabilir. SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonu ile çalışan cihaz, Chassis Mount tipi montajlama ve vida terminalleri sayesinde endüstriyel uygulamalarda kolayca entegre edilebilir. Hockey Puck kasa tasarımı kompakt kurulum sağlar. Güç kontrolü, motor sürücüleri, ısıtma sistemleri, pompa kontrolleri ve telekomunikasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 20 A
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 18 ~ 32VDC
Voltage - Load 1 ~ 48V