DP4RSB60E60B8
RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V
Seri / Aile Numarası
DP4RSB60E60B8
DP4RSB60E60B8 Hakkında
Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen DP4RSB60E60B8, 60A yük akımı kapasitesine sahip solid state relay (SSR) kontaktördür. SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda tasarlanan bu cihaz, 18~32VDC giriş voltajı ile 1~48V DC yük gerilimi aralığında çalışır. Chassis mount tipinde, hockey puck paket formatında ve vida terminali ile bağlantı sağlayan bu röle, endüstriyel otomasyon, elektrik denetim sistemleri, motor kontrol uygulamaları ve güç yönetimi sistemlerinde kullanılır. Katı hal tasarımı mekanik kısıltı olmaksızın uzun ömür sağlar.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 60 A
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 18 ~ 32VDC
Voltage - Load 1 ~ 48V