DP4RSB60E40B8
RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Seri / Aile Numarası
DP4RSB60E40B
DP4RSB60E40B8 Hakkında
DP4RSB60E40B8, Sensata Technologies Crydom tarafından üretilen katı hal (SSR) kontaktörüdür. 40A yük akımı kapasitesi ile DC yüklerin anahtarlanmasında kullanılır. SPST-NO (1 Form A) devre konfigürasyonuna sahip bu röle, 18-32VDC giriş voltajı ile kontrol edilebilir ve 1-48V aralığında DC yüklere uygulanabilir. Hockey Puck paket tipinde, chassis mount montajına ve vida terminali bağlantılarına sahiptir. Sanayi otomasyon, güç denetim sistemleri, elektrik panelleri ve DC sistem kontrol uygulamalarında kullanılır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 40 A
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 18 ~ 32VDC
Voltage - Load 1 ~ 48V