DP4RSB60E20B5
RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 32V
Seri / Aile Numarası
DP4RSB60E20B5
DP4RSB60E20B5 Hakkında
DP4RSB60E20B5, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen endüstriyel katı hal kontaktörüdür (SSR - Solid State Relay). SPST-NO (1 Form A) devresi ile tasarlanan bu röle, 20A yük akımında çalışabilir ve 1-48V DC yük voltajına uyumludur. 18-32VDC aralığında giriş voltajı ile kontrol edilir. Hockey Puck paket tipinde chassis mount konfigürasyonu ile sunulan ürün, vida terminalleri ile sabitlenir. Yüksek güvenilirlik ve düşük ısıl çıkış karakteristiği nedeniyle, yazılım kontrollü açma-kapama gerektiren endüstriyel otomasyonlar, sürücü kontrol sistemleri, güç dağıtımı ve ölçüm cihazlarında yaygın olarak kullanılır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 20 A
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 18 ~ 32VDC
Voltage - Load 1 ~ 48V