DP4RSB60D20B8
RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V
Seri / Aile Numarası
DP4RSB60D20B8
DP4RSB60D20B8 Hakkında
Sensata Technologies Crydom tarafından üretilen DP4RSB60D20B8, 20A yükleme kapasitesine sahip Solid State Relay (SSR) kontaktörüdür. SPST-NO (1 Form A) devre konfigürasyonu ile çalışan bu katı hal rölesi, 4.5 ~ 15VDC giriş voltajı ile kontrol edilir ve 1 ~ 48V DC yük voltajında kullanılabilir. Chassis mount tipi kasa içinde Hockey Puck paketlemesi ile sunulan bileşen, vida terminal bağlantısı özelliğine sahiptir. Elektromanyetik rölelerin mekanik parçalarından arındırılan tasarımı sayesinde yüksek güvenilirlik ve uzun ömür sağlar. Endüstriyel kontrol sistemleri, güç anahtarlaması uygulamaları, otomasyonda ve elektronik anahtarlama gereksinimi olan sistemlerde kullanılır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 20 A
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4.5 ~ 15VDC
Voltage - Load 1 ~ 48V