DP4RSA60D40
RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
Seri / Aile Numarası
DP4RSA60D40
DP4RSA60D40 Hakkında
DP4RSA60D40, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) yapılandırmalı katı hal röle kontaktörüdür. 40 A yük akımında çalışabilen bu bileşen, 4,5 - 15 VDC giriş gerilimi ile kontrol edilir ve 1 - 48 V DC çıkış yüküne uygulanır. Hockey Puck tipi paketlemesi ve şasi montajlı tasarımı sayesinde endüstriyel kontrol sistemlerinde, güç kaynakları, HVAC uygulamaları ve motorlu cihazların kontrolünde yaygın olarak kullanılır. Vida terminalli bağlantı türü, güvenli ve kalıcı elektrik bağlantısını sağlar.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 40 A
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4.5 ~ 15VDC
Voltage - Load 1 ~ 48V