DP4R60E20
RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 32V
Seri / Aile Numarası
DP4R60E20
DP4R60E20 Hakkında
DP4R60E20, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen endüstriyel sınıf katı hal kontaktörüdür (Solid State Relay). SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda 20A yük akımı kapasitesine sahiptir. 18~32VDC giriş voltajı ile çalışan bu rölede, yük tarafı 1~48V DC uygulamalarına uyumludur. Hockey Puck şeklinde chassis mount paketi içerisinde sunulan DP4R60E20, vida terminalleri ile bağlantı sağlar. Endüstriyel kontrol uygulamaları, motor kontrolü, solenoid sürücüleri ve güç anahtarlaması işlemlerinde kullanılmaktadır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 20 A
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 18 ~ 32VDC
Voltage - Load 1 ~ 48V