DP4R60D60B5
RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V
Seri / Aile Numarası
DP4R60D60B5
DP4R60D60B5 Hakkında
DP4R60D60B5, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen endüstriyel kontrol uygulamaları için tasarlanmış katı hal (SSR) kontaktörüdür. SPST-NO (1 Form A) yapısında 60A yük akımı kapasitesine sahip bu rölede, 4.5-15VDC aralığında giriş gerilimi ile 1-48V arasında çıkış gerilimini kontrol edebilirsiniz. DC yüklerin anahtarlanması için kullanılan ürün, Chassis Mount konumlandırması ve Hockey Puck kasa türüyle mekanik rölelerden daha uzun ömür ve güvenilir performans sunar. Vida terminalleri ile montajı kolaylaşan bu SSR kontaktör, otomasyonu kontrol devreleri, güç yönetimi sistemleri, elektrikli araç şarj sistemleri ve telemetri uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 60 A
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4.5 ~ 15VDC
Voltage - Load 1 ~ 48V