DP4R60D60B2
RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V
Paket/Kılıf
UGE
Seri / Aile Numarası
DP4R60D60B2
DP4R60D60B2 Hakkında
DP4R60D60B2, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonlu katı hal rölesdir (SSR). 60A yük akımı kapasitesi ile 1~48V DC çıkış voltajında çalışır. 4.5~15VDC giriş kontrolü ile operatör olup, chassis mount instalasyonu ve vida terminalleri ile monte edilir. Hockey Puck paket tipi ile endüstriyel uygulamalara uygun tasarlanmıştır. Elektromanyetik relelerden farklı olarak hiçbir mekanik hareket içermediği için yüksek anahtarlama hızı ve uzun ömür sağlar. Makine kontrolü, motor sürücüleri, güç dağıtımı ve otomasyonu sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 60 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type DC
Package / Case Hockey Puck
Part Status Active
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4.5 ~ 15VDC
Voltage - Load 1 ~ 48V