DP4R60D60
RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
Seri / Aile Numarası
DP4R60D60
DP4R60D60 Hakkında
DP4R60D60, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen katı hal kontaktörüdür. SPST-NO (1 Form A) devre yapısında 60A yük akımını 1~48V DC çıkış voltajında anahtarlamaya kapasitesidir. 4.5~15VDC giriş voltajı ile kontrol edilir. Chassis mount tipi Hockey Puck paketlemesiyle sunulan bu röle, vida terminali bağlantısına sahiptir. Kontrol devrelerinin yüksek akım yüklerini sorunsuzca anahtarlaması gerektiği endüstriyel uygulamalarda, elektrik panosu tasarımlarında ve DC güç dağıtım sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. Mekanik kontaklardan farklı olarak katı hal yapısı sayesinde daha uzun ömür ve sessiz çalışma özellikleri sunmaktadır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 60 A
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4.5 ~ 15VDC
Voltage - Load 1 ~ 48V