DP4R60D40B5
RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
Seri / Aile Numarası
DP4R60D40B5
DP4R60D40B5 Hakkında
DP4R60D40B5, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) katı hal kontaktörü (SSR) relesidir. 40A yük akımına sahip bu cihaz, 4.5V ile 15VDC arasındaki giriş voltajında çalışır ve 1V ile 48V arasındaki DC yük voltajlarını anahtarlamak için tasarlanmıştır. Hockey Puck paket tipinde sunan ürün, şasi montajı için uygundur ve vida terminalleri ile bağlantı sağlanır. Elektriksel otomasyonda, kontrol devreleri, güç dağıtım sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda röle veya kontaktör gereken yerlerde kullanılır. Katı hal tasarımı mekanik hareket içermez, dolayısıyla uzun ömürlü ve güvenilir çalışma sağlar.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 40 A
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4.5 ~ 15VDC
Voltage - Load 1 ~ 48V