DP4R60D20B8
RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V
Seri / Aile Numarası
DP4R60D20B8
DP4R60D20B8 Hakkında
DP4R60D20B8, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen endüstriyel sınıf katı hal rölesidir (Solid State Relay). SPST-NO (Form A) kontakt yapısına sahip olan bu SSR, 4.5-15VDC giriş sinyali ile 1-48VDC yük voltajında 20A'e kadar anahtarlama kapasitesi sunar. Vida terminali bağlantılarına ve chassis mount montaj özelliğine sahip olan DP4R60D20B8, yüksek elektromanyetik uyumluluk gerektiren otomasyon, kontrol ve güç yönetimi uygulamalarında mekanik röle yerine kullanılır. Hockey Puck paket tasarımı kompakt kurulum sağlar.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 20 A
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4.5 ~ 15VDC
Voltage - Load 1 ~ 48V