DP16V1212B20F
DP16 VER 12P 12DET 20F M9*7MM
Seri / Aile Numarası
DP16V1212B20F
DP16V1212B20F Hakkında
TE Connectivity ALCOSWITCH tarafından üretilen DP16V1212B20F, 12 pulse per revolution çıkışına sahip incremental rotary enkodördür. PCB montajı için through-hole terminasyon stiline sahip olan bu komponent, dikey (vertical) yönelimde kullanılır. 6mm çapında flatted end aktuatöre ve detent mekanizmasına sahiptir. 5V besleme gerilimi ile çalışan enkodör, pulse tipi dijital çıkış sağlar. Minimum 15.000 rotasyon döngüsü ömrü bulunan bu komponent, endüstriyel kontrol sistemleri, panel kontrolleri, medya oynatıcılar ve pozisyon algılama uygulamalarında kullanılır. M9*7MM montaj yapısına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Part Status Active
Pulses per Revolution 12
Rotational Life (Cycles Min) 15k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V