DP16H2424B15F
DP16 HOR 24P 24DET 15F M9*7MM
Seri / Aile Numarası
DP16H2424B15F
DP16H2424B15F Hakkında
DP16H2424B15F, TE Connectivity ALCOSWITCH tarafından üretilen horizontal montajlı incremental enkodördür. 24 pulse per revolution (PPR) çözünürlüğü ile pozisyon ve hız ölçümü yapan bu komponent, 6mm çaplı düz uçlu actuator özelliğine sahiptir. Detent mekanizması ile kullanıcı geri bildirimi sağlar. PCB through-hole terminasyonu ile kolayca monte edilebilen ürün, 5V çalışma voltajı gerektirir. 15.000 döngü minimum rotational life ile endüstriyel uygulamalarda, kontrol panelleri, medya oynatıcılar ve navigasyon sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Part Status Active
Pulses per Revolution 24
Rotational Life (Cycles Min) 15k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V