DP16H1212A15F
DP16 HOR 12P 12DET 15F M9*5MM
Paket/Kılıf
Kategori
Enkodörler
Seri / Aile Numarası
DP16H1212A15F
DP16H1212A15F Hakkında
DP16H1212A15F, TE Connectivity ALCOSWITCH tarafından üretilen bir incremental rotary enkodördür. Horizontal PCB montajı için tasarlanmış bu komponent, 12 devrişli pulse çıkışı sağlar. 6mm çapında düzleştirilmiş aktuatörü ile döndürülürken mekanik detent pozisyonları sunar. 5V çalışma voltajı ve PC pin terminerasyonlu tasarımı ile endüstriyel kontrol uygulamalarında, kontrol panellerinde, ses cihazlarında ve insan-makine arayüz sistemlerinde pozisyon saptaması ve tur saymanın gerçekleştirilmesi için kullanılır. Minimum 15.000 döngü rotasyonal dayanıklılığı ile uzun ömürlü çalışma performansı sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Built in Switch No
Detent Yes
Encoder Type Incremental
Mounting Type PCB, Through Hole
Orientation Horizontal
Output Type Pulse
Part Status Active
Pulses per Revolution 12
Rotational Life (Cycles Min) 15k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V