DP12VN12A25F
DP12 VER 12P NDET 25F B 5MM
Paket/Kılıf
Kategori
Enkodörler
Seri / Aile Numarası
DP12VN12A25F
DP12VN12A25F Hakkında
DP12VN12A25F, TE Connectivity ALCOSWITCH tarafından üretilen incremental encoder bileşenidir. 12 pulse per revolution çıkış özelliğine sahip bu enkodör, 6mm çapında düzleştirilmiş uçlu actuator ile donatılmıştır. PCB üzerine dik montaja (vertical orientation) uygun olup, through-hole termination stilini kullanır. 5V beslemede çalışan bu cihaz, pulse tipi çıkış sağlar ve detent özelliğine sahip değildir. Minimum 15.000 döngü rotational life garantisi ile sağlanan ürün, aktif durumda olan bir parçadır. Endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyon, pozisyon algılama ve mekanik kontrol uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Built in Switch No
Detent No
Encoder Type Incremental
Mounting Type PCB, Through Hole
Orientation Vertical
Output Type Pulse
Part Status Active
Pulses per Revolution 12
Rotational Life (Cycles Min) 15k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V