DP12VN12A17.5F
DP12 VER 12P NDET 17.5F B 5MM
Seri / Aile Numarası
DP12VN12A17.5F
DP12VN12A17.5F Hakkında
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches tarafından üretilen DP12VN12A17.5F, 12 pulse per revolution çıkışlı bir incremental encoder'dır. Dikey montaj için tasarlanan bu komponent, 6mm çaplı düzleştirilmiş uç aktuatöre sahiptir ve PCB üzerine through-hole terminasyonla monte edilir. 5V besleme gerilimiyle çalışan cihaz, pulse tipi çıkış sunmaktadır. 15.000 döngü minimum rotasyonel yaşam süresi ile endüstriyel uygulamalar, kontrol sistemleri ve mekanik pozisyon algılaması gibi alanlarda kullanılmaya uygundur. PC pin terminasyon stilleriyle kalıcı bağlantı sağlanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Built in Switch No
Detent No
Part Status Active
Pulses per Revolution 12
Rotational Life (Cycles Min) 15k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V