DP12SVN24A17.5F
DP12S VER 24P NDET 17.5F B 5MM
Seri / Aile Numarası
DP12SVN24A
DP12SVN24A17.5F Hakkında
DP12SVN24A17.5F, TE Connectivity ALCOSWITCH tarafından üretilen incremental enkodördür. 6mm çaplı düzleştirilmiş uç aktuatöre sahip bu komponent, devir başına 24 pulse üretir ve 5V çalışma gerilimi ile çalışır. PCB üzerine montajı için through-hole terminasyon stiline sahiptir. Dikey (vertical) yönlendirme ile tasarlanmış olup, 15.000 döngü minimum rotasyonel ömre sahiptir. Pulse çıkışlı bu enkodör, konum ve hız ölçüm uygulamalarında, kontrolcü girişi olarak kullanılır. Robotik, otomasyon, makine kontrolü ve cihaz sayaç sistemlerinde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Part Status Active
Pulses per Revolution 24
Rotational Life (Cycles Min) 15k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V