DP12SV2424A20F
DP12S VER 24P 24DET 20F B 5MM
Seri / Aile Numarası
DP12SV2424A20F
DP12SV2424A20F Hakkında
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches üretimi DP12SV2424A20F, 24 detentteli incremental enkodördür. 6mm çapında düzleştirilmiş uç aktüatöre sahip olup, 5V beslemede çalışır. PCB üzerine dikey montaj için tasarlanmıştır ve PC pin terminasyon kullanır. Devir başına 24 pulse çıkışı üretir. Gömülü switch mekanizması ve detent özelliği bulunmaktadır. 15.000 döngü minimum rotasyonel ömrü ile dayanıklıdır. Endüstriyel kontrol sistemleri, panel kontrolü, hız ölçümü ve pozisyon geri bildirimi uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Built in Switch Yes
Detent Yes
Encoder Type Incremental
Mounting Type PCB, Through Hole
Orientation Vertical
Output Type Pulse
Part Status Active
Pulses per Revolution 24
Rotational Life (Cycles Min) 15k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V