DP12SHN24A22.5F
DP12S HOR 24P NDET 22.5F B 5MM
Seri / Aile Numarası
DP12SHN24A22.5F
DP12SHN24A22.5F Hakkında
DP12SHN24A22.5F, TE Connectivity ALCOSWITCH tarafından üretilen 24 pulse per revolution (PPR) özelliklere sahip bir incremental enkodördür. Horizontal montajlı bu komponent, 5V besleme gerilimi ile çalışır ve PCB through-hole termination kullanır. 6mm çaplı düzleştirilmiş uçlu actuator tipi ile donatılmıştır. Built-in switch özelliğine sahip olup, detent mekanizması bulunmamaktadır. Pulse çıkış tipi ve 15.000 döngü minimum rotational life ile tasarlanmıştır. Endüstriyel kontrol sistemleri, pozisyon belirtimi, hız ölçümü ve döner cihazların kontrolü gibi uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Built in Switch Yes
Detent No
Encoder Type Incremental
Mounting Type PCB, Through Hole
Orientation Horizontal
Output Type Pulse
Part Status Active
Pulses per Revolution 24
Rotational Life (Cycles Min) 15k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V