DP12SH1212A22.5F
DP12S HOR 12P 12DET 22.5F B 5MM
Seri / Aile Numarası
DP12SH1212A22.5F
DP12SH1212A22.5F Hakkında
TE Connectivity ALCOSWITCH tarafından üretilen DP12SH1212A22.5F, 12 pulse per revolution çözünürlüğüne sahip incremental enkodördür. Horizontal PCB montajı için tasarlanmış, through-hole termination stiline sahiptir. 6mm çaplı düzleştirilmiş uçlu actuator ile kullanılır. 5V beslemede çalışır ve pulse çıkış sinyali üretir. Detent özelliğine sahip olup, minimum 15.000 çevrim rotasyonel yaşama sahiptir. Pozisyon takibi, kontrol uygulamaları ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Built in Switch Yes
Detent Yes
Part Status Active
Pulses per Revolution 12
Rotational Life (Cycles Min) 15k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V