DP11VN20B20F
DP11 VER 20P NDET 20F M7*7MM
Seri / Aile Numarası
DP11VN20B20F
DP11VN20B20F Hakkında
TE Connectivity ALCOSWITCH tarafından üretilen DP11VN20B20F, 20 pulse per revolution (PPR) çözünürlüğüne sahip incremental enkoder. 6mm çapında düzleştirilmiş ucu (flatted end) actuator ile donatılmıştır. PCB through-hole montajı için tasarlanmış, dikey (vertical) yönelime sahip bu komponent, 5V beslemede çalışır ve pulse tipi çıkış sağlar. PC pin terminasyon stiline sahip olup, 15.000 döngü rotasyonel ömrü ile döner hareketi tespit ve konumlandırmada kullanılır. Hız kontrol, pozisyon ölçüm ve mekanik sistemlerde konum geri bildirimi uygulamalarında tercih edilir. Detent özelliğine sahip değildir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Part Status Active
Pulses per Revolution 20
Rotational Life (Cycles Min) 15k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V