DP11VN20A15F
DP11 VER 20P NDET 15F M7*5MM
Seri / Aile Numarası
DP11VN20A15F
DP11VN20A15F Hakkında
TE Connectivity ALCOSWITCH DP11VN20A15F, 20 darbe/devir (PPR) çözünürlüğüne sahip incremental encoder olup PCB üzerine dikey montajı için tasarlanmıştır. 6mm çaplı düzleştirilmiş uç aktuatör ve M7×5mm bağlantı boyutlarına sahip bu komponent, 5V beslemede çalışır. PC pin terminasyon stiline göre düzenlenen ürün, 15.000 döngü minimum rotasyonel ömrüne sahiptir. Pulse çıkış tipinde yer alan encoder, makaralı switch veya detent mekanizması içermez. Endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyon cihazları, mekatronik uygulamalar ve konum kontrol sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Part Status Active
Pulses per Revolution 20
Rotational Life (Cycles Min) 15k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V