DP11VN15A30F
DP11 VER 15P NDET 30F M7*5MM
Seri / Aile Numarası
DP11VN15A30F
DP11VN15A30F Hakkında
TE Connectivity ALCOSWITCH tarafından üretilen DP11VN15A30F, incremental tipi rotary enkodördür. 6mm çaplı düz uçlu actuatöre sahip olan bu komponent, her devir başına 15 pulse çıkışı sağlar. 5V beslemede çalışan enkodör, PCB'ye through-hole montajı ile dikey konumlandırılır. PC pin terminasyon stiline sahip olup, minimum 15.000 çevrim ömrü garantisini sunar. Pulse tipinde çıkış veren bu cihaz, konumlandırma sistemleri, otomasyon kontrol üniteleri ve konum geri-besleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Built in Switch No
Detent No
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V