DP11V3015B30F
DP11 VER 15P 30DET 30F M7*7MM
Seri / Aile Numarası
DP11V3015B30F
DP11V3015B30F Hakkında
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches tarafından üretilen DP11V3015B30F, 15 darbe/devir (PPR) çıkışlı incremental enkodördür. Dikey yönlendirmeyle PCB'ye yerleştirilmek üzere tasarlanmış, through-hole terminasyon kullanır. 6mm çapında düzleştirilmiş uç ile donatılan aktüatöre sahip olup, 30 detent pozisyonu içerir. 5V beslemede çalışan cihaz, pulse çıkış türü sunar ve 15.000 devir minimum rotasyonel ömürlüğü garantiler. Hız kontrolü, pozisyon takibi ve motor kontrol uygulamalarında kullanılan, endüstriyel ve tüketim elektroniği sistemlerinde yaygın şekilde yer alır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Built in Switch No
Detent Yes
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V