DP11V3015B25F
DP11 VER 15P 30DET 25F M7*7MM
Seri / Aile Numarası
DP11V3015B25F
DP11V3015B25F Hakkında
TE Connectivity ALCOSWITCH tarafından üretilen DP11V3015B25F, 15 darbe/devir çözünürlüğüne sahip incremental enkodördür. 6mm çaplı düzleştirilmiş uç aktüatöre ve detent mekanizmasına sahiptir. PCB montajı için Through Hole terminasyon kullanır ve dikey konumlandırma özelliğine sahiptir. 5V besleme gerilimiyle çalışan bu cihaz pulse çıkış tipi sağlar. 15.000 döngü minimum rotasyonel hayata sahiptir. Uygulamalar arasında kontrol panelleri, veri giriş cihazları, pozisyon kontrol sistemleri ve endüstriyel kumanda ekipmanları yer alır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Built in Switch No
Detent Yes
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V