DP11V3015A20F
DP11 VER 15P 30DET 20F M7*5MM
Seri / Aile Numarası
DP11V3015A20F
DP11V3015A20F Hakkında
TE Connectivity ALCOSWITCH tarafından üretilen DP11V3015A20F, incremental enkoder türüdür. 6mm çaplı düzleştirilmiş uçlu actuatöre sahip ve PCB'ye dik montaj için tasarlanmıştır. Devir başına 15 pulse çıkış üretir. Detent mekanizmasıyla döndürme sırasında sabit konumlarda tutunma sağlar. 5V beslemede çalışan cihaz, PC pin terminasyon stilini kullanır. 15.000 döngü minimum rotasyonel ömür ile dönen makineler, kontrol panelleri, jog wheel uygulamaları ve sayısal giriş sistemlerinde konumlandırma için kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Part Status Active
Pulses per Revolution 15
Rotational Life (Cycles Min) 15k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V