DP11V2020B30F
DP11 VER 20P 20DET 30F M7*7MM
Seri / Aile Numarası
DP11V2020B30F
DP11V2020B30F Hakkında
TE Connectivity ALCOSWITCH tarafından üretilen DP11V2020B30F, inkremental rotary enkodör olarak tasarlanmış bir elektronik komponenttir. 6mm çapında düzleştirilmiş uç aktuatöre sahip bu enkodör, devir başına 20 pulse üretmektedir. PCB üzerine dik montaj için uygun olan cihaz, mekanik detent özelliğine ve 15.000 minimum rotasyon döngüsü ömrüne sahiptir. 5V besleme gerilimi ile çalışan ürün, pulse çıkışı sunmakta ve PC pin terminasyon stilini kullanan özelleştirilmiş bir 7x7mm form faktörüne sahiptir. Konum algılama, hız ölçme ve kontrol uygulamaları için kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V