DP11SVN20B15F
DP11S VER 20P NDET 15F M7*7MM
Seri / Aile Numarası
DP11SVN20B
DP11SVN20B15F Hakkında
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches tarafından üretilen DP11SVN20B15F, 20 pulse per revolution (PPR) çözünürlüğüne sahip bir incremental rotary enkodördür. 6mm çapında düz uçlu actuator ile donatılmış olan bu komponent, PCB montajı için through-hole terminasyon stiline sahiptir. Dikey (vertical) konumda monte edilen cihaz, 5V besleme gerilimi ile çalışır ve pulse tipi dijital çıkış üretir. 15.000 döngü minimum rotasyonel ömrü ile tasarlanmış olan bu enkodör, konumlandırma ve hız ölçümü uygulamalarında kullanılır. PC pin terminasyon, kolay PCB bağlantısını sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V